Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kad sam umorna i besna....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Neverminde

Neverminde


Broj poruka : 175
Datum upisa : 13.06.2011

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeSre Jun 15, 2011 5:30 pm

Ovaj post sam zamislila kao mesto gde ćemo svoje ljutnje, razmišljanja o svemu i svačemu pisati i pomagati jedni drugima savetima.

Evo trenutno razmišljam zašto ljudi više vole laž u svilenim rukavicama nego istinu u lice? Zašto u startu neprihvatanje čoveka recimo na nekom forumu? Ako nije sujeta, ljubomora ili strah od konkurencije?
Zašto ljudi napuste neki forum bez reči i bez objašnjenja. Iza ekrana kucka čovek.
Da li tada problem nestane u nečijoj glavi ako se neko povukao pred nečijim naletom negativne energije?


Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana


Broj poruka : 117
Datum upisa : 15.06.2011

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 11:52 am

Neverminde ::
Ovaj post sam zamislila kao mesto gde ćemo svoje ljutnje, razmišljanja o svemu i svačemu pisati i pomagati jedni drugima savetima.

Evo trenutno razmišljam zašto ljudi više vole laž u svilenim rukavicama nego istinu u lice? Zašto u startu neprihvatanje čoveka recimo na nekom forumu? Ako nije sujeta, ljubomora ili strah od konkurencije?
Zašto ljudi napuste neki forum bez reči i bez objašnjenja. Iza ekrana kucka čovek.
Da li tada problem nestane u nečijoj glavi ako se neko povukao pred nečijim naletom negativne energije?


Sto se mene tice uvek bih vise volela istinu u lice pa ma kakva bila. Ne podnosim lazi
i ukoliko saznam da me neko lagao za mene je zavrsen svaki kontakt. Svejedno da li je to laz u virtuelnom ili realnom svetu, laz je laz i ne moze se nazvati drugim imenom.
A zasto se forumi napustaju? Nikada nisam nijedan napustila zbog neke osobe,ili neke negativne energije, jednostavno postane mi dosadno, nezanimljivo , posebni razlog je sto ne pronalazim teme na kojima bih pisala.Ionako nisam strastveni forumas i mogu bez neta. Desava se da se ulogujem na neki forum i onda sebe zapitam. Sta ces ti ovde? Na nekim forumuma se jednostavno osecam neprihvacena i to je jedan od razloga da odem. Navescu primer jednoga ali ga necu imenovati.
Registrovala sam se i pisala. Napisala sam oko 180 postova a za to vreme niko mi nije poslao nijednu pp (osim automatske za dobrodoslicu. Kutak mi niko nije otvorio niti mi se iko direktno obratio u postovima.Osecala sam se kao na tudjem terenu i zauvek otisla.Toliko od mene na ovoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 12:09 pm

Neverminde, dobra je tema.
Ja sam dva foruma napustila ( poznato ti je )...nikada to nisam ucinila bez reci, jednostavno sam napisala...izbrisala svoje podatke...izasla i nikada vise... Slaba sam ja za neke igre u kojima ne umem, ne zelim da ucestvujem, kada vidim da neko glumi pamet, prozivajuci mene... kada ...onda odem. Samo sam se na jedan forum vratila jer smo utvrdili da se radi o velikom nesporazumu, da se post zbog koga sam otisla, bio namenjen drugoj osobi...i jos nesto...za taj forum su me vezivala secanja na divan susret sa covekom koji je uistinu bio nesto posebno..neko poseban, za mene...dok je bio i dok smo bili.
Ne volim glumatanja na forumima, ono Ja pa Ja...ali ako mene niko ne dira, to neka prolazi tako.
Eto...i sa foruma Slovenska je nekoliko ljudi otislo bez reci...njihovo je pravo, ali dugo sam se pitala u cemu je problem, koji je razlog...Razliciti smo.
Ima puno ljubomore, dokazivanja, utrkivanja ko je pametniji...ko je...ma...svima neka je lepo tamo gde su.
Ala sam se raspisala Wink
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko

gorskooko


Broj poruka : 26
Datum upisa : 18.06.2011

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeSub Jun 18, 2011 4:12 pm

Citat :
Da li tada problem nestane u nečijoj glavi ako se neko povukao pred nečijim naletom negativne energije?
U osnovi uvek je to u necioj glavi, jer se ovde ne poznajemo dovoljno. Mozda i zato sto se na forumu vremenom stvori neka atmosvera, pa otuda je moguca rezerva sa prihvatanjem novih clanova, koja faktom postoji.

Drugi, rekla bih osnovni elemenat,jeste u tome da se sadrzina posta posmatra licno, kao i neki odnosi izmedju ljudi. Konkurencije ne bi trebalo biti, naprotiv, svima je gust kada ima sto vise razlicitih sadrzaja po temi, jer provociraju razmisljanje i reakciju...

Mislim da ne bih otisla sa foruma zbog toga sto mi se ne dopada neciji post/napad ili nacin komunikacije. Takvo postupanje nije fer prema clanovima koji su ok, kao ni prema sebi, ako nam forum odgovara. Otprilike je sudbina svakog foruma koji se ne obnavlja sa novim clanovima da postane monoton, jer aktivni clanovi relativno brzo razmene stavove. Otuda je potrebna odredjena doza tolerancije na provokativnost. Otuda i zacatavanje tema, ili pisanje bez stvarnog sadrzaja.

Takodje, ne bih svakom napisala odgovor na provokaciju, pogotovo negativnu, jer to nije moj, vec njegov problem, a vremenom stvari prosto legnu. Ustvari, zavisi na sta se odnosi i koliko je opravdana u smislu da sam je svojim pisanjem uzrokovala.

U ovom virtuelnom svetu pomalo smeta preterivanje svake vrste, pogotovo kada su emocije po sredi, naravno ne od svih.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 1:04 am

...nekada me umiri boravak ovde...kao veceras...u tisini sam...svojoj...
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Broj poruka : 20
Datum upisa : 11.08.2011

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 7:42 pm

..istinoljubiva sam...svetilo mi se i do sada a sveti mi se i sada...ovaj online svet prihvatam kao deo stvarnog,on to za mene u neku ruku i jeste jer iza svakog nika stoji neko zivo ,ljudsko bitje pa se tako i ponasham...volim ljude,filantrop sam po opredeljenju ali ne umem da precutim laz,licemerje i nepravdu..pitate se o chemu ja pishem i mozda mi se i chudite ali objasnicu vam ukratko pa prosudite i sami--
naime,pre nekih 8 meseci zalutah na jedan sajt,polu dovrshen,koji nije imao pola rubrika koje drugi sajtovi imaju..chovek koji ga vodi,tj.koji je vlasnik sajta mi postade prijatelj,ulozih jako puno vremena i truda u taj sajt ,preko 30 000 poruka ali ulozih i emocije,tj.zavoleh ljude koji dolaze tamo..jednog dana,bejah na odmoru,vratim se na sajt i vidim da je banovana cura koja je bila jedan od najboljih forumasha na tom sajtu..naravno odmah upitah zashto..tu krecu moji problemi...shikaniranje od vlasnika sajta..da bi juche to sve dostiglo kulminaciju..opomenuh jednu chlanicu da bi bilo lepo da ljudima odgovara gde treba a ne u svom kutku a onda josh napisah u rubrici"Ko vam nedostaje" da mi nedostaje Vanja(to je cura koja je banovana bez razloga) i popih ban bez mogucnosti da se pozdravim sa ljudima koje znam i sa kojima sam se druzila mesecima i to od choveka koji se predstavljao kao moj prijatelj...ovo je moja pricha,boli me sve shto se desilo..recicete ima drugih foruma i ima ali chovek se navikne na neke odredjene ljude ..
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 1:31 pm

Zana ::
..istinoljubiva sam...svetilo mi se i do sada a sveti mi se i sada...ovaj online svet prihvatam kao deo stvarnog,on to za mene u neku ruku i jeste jer iza svakog nika stoji neko zivo ,ljudsko bitje pa se tako i ponasham...volim ljude,filantrop sam po opredeljenju ali ne umem da precutim laz,licemerje i nepravdu..pitate se o chemu ja pishem i mozda mi se i chudite ali objasnicu vam ukratko pa prosudite i sami--
naime,pre nekih 8 meseci zalutah na jedan sajt,polu dovrshen,koji nije imao pola rubrika koje drugi sajtovi imaju..chovek koji ga vodi,tj.koji je vlasnik sajta mi postade prijatelj,ulozih jako puno vremena i truda u taj sajt ,preko 30 000 poruka ali ulozih i emocije,tj.zavoleh ljude koji dolaze tamo..jednog dana,bejah na odmoru,vratim se na sajt i vidim da je banovana cura koja je bila jedan od najboljih forumasha na tom sajtu..naravno odmah upitah zashto..tu krecu moji problemi...shikaniranje od vlasnika sajta..da bi juche to sve dostiglo kulminaciju..opomenuh jednu chlanicu da bi bilo lepo da ljudima odgovara gde treba a ne u svom kutku a onda josh napisah u rubrici"Ko vam nedostaje" da mi nedostaje Vanja(to je cura koja je banovana bez razloga) i popih ban bez mogucnosti da se pozdravim sa ljudima koje znam i sa kojima sam se druzila mesecima i to od choveka koji se predstavljao kao moj prijatelj...ovo je moja pricha,boli me sve shto se desilo..recicete ima drugih foruma i ima ali chovek se navikne na neke odredjene ljude ..

Lako je reci...ima drugih foruma...nije bas tako...tu, gde nam je "utociste od svega"...tu je nas forum i nasi drugovi, drugarice, nasi prijatelji...razumem te u potpunosti i verujem ti kad kazes da boli...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad sam umorna i besna.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad sam umorna i besna....   Kad sam umorna i besna.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad sam umorna i besna....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: KORACI ZIVOTA :: Zivot je more-
Skoči na: