Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?

Ići dole 
+2
gorskooko
Slovenska
6 posters
AutorPoruka
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimePet Jun 17, 2011 4:56 pm

Cesto male stvari uspeju da nam donesu taj osecaj. Koje su to male stvari?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko

gorskooko


Broj poruka : 26
Datum upisa : 18.06.2011

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeSub Jun 18, 2011 4:46 pm

Muzika, priroda, dobra knjiga, lepota uopste, za pocetak...
Nazad na vrh Ići dole
Neverminde

Neverminde


Broj poruka : 175
Datum upisa : 13.06.2011

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeNed Jul 10, 2011 9:06 pm

Moji papagaji, priroda, muzika, cveće.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeUto Jul 12, 2011 12:56 pm

Sada...tesko...pre dvadesetak godina...onaj divan osecaj svitanje i ja u mojoj sobi uz prvu kaficu, otvoren prozor kroz koji ulaze mirisi, senke, sumovi budjena novog dana. U trudnoci sam uvek bila u tom ranoranom divnom stanju... Smile
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeSre Jul 13, 2011 12:33 am


Kada mi draga osoba ,posveti i najmanju pažnju....- Jednostavno u tome uživam ! Što je to retko ,možda je zbog toga i želja veća!
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana


Broj poruka : 117
Datum upisa : 15.06.2011

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeNed Jul 17, 2011 1:10 pm

Lepa poruka ujutro kada se probudim i iskrene reči drage osobe.
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeNed Jul 17, 2011 1:22 pm


Kada čujem reči pjesme koja mi je tako bliska !

Nazad na vrh Ići dole
mesecina

mesecina


Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.07.2011
Godina : 47
Lokacija : Novi sad

Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 5:02 pm

Moje dete,uvek,sem kad je bolesno.To je najvece sto sam stvorila u zivotu,tako da nista ne moze izazvati lepsi osecaj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?   Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta uvek uspe da probudi osecaj prijatnosti u vama?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Taj osecaj nad osecajima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PRICAONICA :: Da mi na pitanje jedno odgovor das-
Skoči na: