Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Obavestavam vas da...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeSub Jun 18, 2011 1:12 am

...da sam se ofarbala... Wink
Nazad na vrh Ići dole
anemona

anemona


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 68
Lokacija : BGD

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeČet Jul 21, 2011 3:10 pm

Da sam postala tasta i da sam jako srecna-Svadba je bila fantasticna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Neverminde

Neverminde


Broj poruka : 175
Datum upisa : 13.06.2011

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeČet Jul 21, 2011 3:41 pm

anemona ::
Da sam postala tasta i da sam jako srecna-Svadba je bila fantasticna Very Happy

Iz srca čestitke. Da deca budu zdrava, srećna i da imaju i oni svoju decu. flower Obavestavam vas da... 982141453
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeSub Jul 23, 2011 1:59 pm

anemona ::
Da sam postala tasta i da sam jako srecna-Svadba je bila fantasticna Very Happy

Iskrene cestitke draga moja. Svu srecu zelim mladencima i porodicama. Smile
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 10:53 am


Da u zadnje vrijeme jedino moja malenkost posjećuje ovaj forum ,iako bi iskreno želeo znati gde ste vi ostali ?
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana


Broj poruka : 117
Datum upisa : 15.06.2011

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePon Avg 08, 2011 3:40 pm

vaso ::

Da u zadnje vrijeme jedino moja malenkost posjećuje ovaj forum ,iako bi iskreno želeo znati gde ste vi ostali ?

ja sam tu a gde su ostali' ja zaista neznamObavestavam vas da... 973aa2db6840190e26181f0f914d4a9a
Nazad na vrh Ići dole
Neverminde

Neverminde


Broj poruka : 175
Datum upisa : 13.06.2011

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePon Avg 15, 2011 4:42 pm

Obaveštavam vas, naročito ljude koje poštujem, oni će se prepoznati koji su ,da ću napustiti i ovaj forum da bih dala prostora čednoj "trojeručici" da igra svoje prljave igrice. Izvinjavam se što mi se sin bavi informatikom pa lako
otkrije ko je iza sva tri nika! A i da nije toga... lako se prepozna ljudska niskost i stil pisnja, kao što ćete i sami prepoznati.
Svima sve najepše.Imam samo jednu ljudsku molbu da Slovensku ne petljate u ovako prljavu priču, jer žena nema nikakve veze sa ničijom poblematikom a i kao admin treba da ostane profesionalac. Ponavljam... izvinjavam se "dami"
što mi se sin bavi informatikom...
Svako dalje pisanje i obraćanje pažnje na pomenutu bi bio toliko spuštanje na njen nivo da bih morala da gmizem.

I neka ne brine persona... ni na jednom forumu, niti bilo gde...ni bilo kada moji se prsti a još manje usta neće prljati
ni njom niti njenim izmisljenim nikovima.

Izvinjavam se i ovom prilikom što sam vam na ovaj način oduzela od vremena.

Još jednom sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePon Avg 15, 2011 8:58 pm



Priznajem javno ,pojma nemam o tome što pišeš ,ali iskreno i otvoreno kažem da si u mojim očima bila i ostala i bit ćeš iskreni sagovornik . Ne želim uticati na tvoj stav ,jer znam da racionalno postupaš ,ali iskreno žalim što si donijela takvu odluku .Bit će mi posebno drago ako se sretnemo na nekom drugom mjestu ,gde ćemo nastaviti družrnje i uživati u tvojim postovima . Ovaj forum će te sigurno pamtiti ,bez obzira ko na njemu pisao jer si ostavila neizbrisiv trag . Moj pozdrav i iskreno poštovanje ma gde bila !
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePon Avg 15, 2011 10:50 pm

Neverminde ::
Obaveštavam vas, naročito ljude koje poštujem, oni će se prepoznati koji su ,da ću napustiti i ovaj forum da bih dala prostora čednoj "trojeručici" da igra svoje prljave igrice. Izvinjavam se što mi se sin bavi informatikom pa lako
otkrije ko je iza sva tri nika! A i da nije toga... lako se prepozna ljudska niskost i stil pisnja, kao što ćete i sami prepoznati.
Svima sve najepše.Imam samo jednu ljudsku molbu da Slovensku ne petljate u ovako prljavu priču, jer žena nema nikakve veze sa ničijom poblematikom a i kao admin treba da ostane profesionalac. Ponavljam... izvinjavam se "dami"
što mi se sin bavi informatikom...
Svako dalje pisanje i obraćanje pažnje na pomenutu bi bio toliko spuštanje na njen nivo da bih morala da gmizem.

I neka ne brine persona... ni na jednom forumu, niti bilo gde...ni bilo kada moji se prsti a još manje usta neće prljati
ni njom niti njenim izmisljenim nikovima.

Izvinjavam se i ovom prilikom što sam vam na ovaj način oduzela od vremena.

Još jednom sve najbolje.

Zao mi je, zaista zao sto si donela takvu odluku, draga Neverminde. Postovacu je, kao sto i tebe postujem i volim.
Ljubim te puno.
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 9:41 pm

Obaveštavam vas ,kao obični član ovog lijepog foruma, da je krajnje vreme da dolazite da se družimo ,smijemo ,šalimo i zabavljamo !
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana


Broj poruka : 117
Datum upisa : 15.06.2011

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePon Sep 05, 2011 10:20 pm

vaso ::
Obaveštavam vas ,kao obični član ovog lijepog foruma, da je krajnje vreme da dolazite da se družimo ,smijemo ,šalimo i zabavljamo !

Evo ja dodjoh a gde su ostali?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 8:14 pm

I ja sam tu Smile
Bas je sad lepo, zar ne ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 8:38 pm

Neverminde ::
Obaveštavam vas, naročito ljude koje poštujem, oni će se prepoznati koji su ,da ću napustiti i ovaj forum da bih dala prostora čednoj "trojeručici" da igra svoje prljave igrice. Izvinjavam se što mi se sin bavi informatikom pa lako
otkrije ko je iza sva tri nika! A i da nije toga... lako se prepozna ljudska niskost i stil pisnja, kao što ćete i sami prepoznati.
Svima sve najepše.Imam samo jednu ljudsku molbu da Slovensku ne petljate u ovako prljavu priču, jer žena nema nikakve veze sa ničijom poblematikom a i kao admin treba da ostane profesionalac. Ponavljam... izvinjavam se "dami"
što mi se sin bavi informatikom...
Svako dalje pisanje i obraćanje pažnje na pomenutu bi bio toliko spuštanje na njen nivo da bih morala da gmizem.

I neka ne brine persona... ni na jednom forumu, niti bilo gde...ni bilo kada moji se prsti a još manje usta neće prljati
ni njom niti njenim izmisljenim nikovima.

Izvinjavam se i ovom prilikom što sam vam na ovaj način oduzela od vremena.

Još jednom sve najbolje.

Ljubim te i volim, dado moja Smile
Izbrisano, zaboravljeno...idemo dalje...ljubim ja tebe.
Nazad na vrh Ići dole
anemona

anemona


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 68
Lokacija : BGD

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePet Sep 16, 2011 7:54 pm

Da sam malo zatecena trenutno procitanim postovima unazad-ocito neupucena-bolje da tako i ostane Smile Poz svima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anemona

anemona


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 68
Lokacija : BGD

Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitimePet Sep 16, 2011 7:56 pm

Neverminde ::
anemona ::
Da sam postala tasta i da sam jako srecna-Svadba je bila fantasticna Very Happy

Iz srca čestitke. Da deca budu zdrava, srećna i da imaju i oni svoju decu. flower Obavestavam vas da... 982141453
Hvala ti od srca-i tebi sve naj lepse Obavestavam vas da... 818756943
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavestavam vas da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestavam vas da...   Obavestavam vas da... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestavam vas da...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PRICAONICA :: Rece mi jedan co'ek-
Skoči na: