Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi

Ići dole 
+3
gorskooko
Slovenska
Admin
7 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.03.2011

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimePon Jun 13, 2011 2:56 pm

Postoji razlika ili ne?

Sta mislimo o tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://korak.serbianforum.info
Slovenska

Slovenska


Broj poruka : 366
Datum upisa : 11.03.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeUto Jun 14, 2011 1:39 am

Naravno da postoji...ja seks gledam drugim ocima...kao sex na brzaka, sa nekim ko ti je trenutno fizicki privlacan, ne toliko poznat kao covek koga volis...seks gde samo ogromna strast i zelja dovedu do istog.
Vodjenje ljubavi je nesto drugo. Neznost koju razmenjujemo sa osobom sa kojom i za koju nas veze ljubav, mnogo je vise od cistog telesnog ispunjavanja te zelje. To je umetnost ljubavi.
Ako gresim, "odbijte" mi na romantiku Razz
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko

gorskooko


Broj poruka : 26
Datum upisa : 18.06.2011

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeSub Jun 18, 2011 4:44 pm

Naravno da ne gresis, emotivna bliskost daje stvarni kvalitet seksu. Potreba je potreba i nije zanemarljiva.

Nazad na vrh Ići dole
Neverminde

Neverminde


Broj poruka : 175
Datum upisa : 13.06.2011

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeSre Jun 22, 2011 10:35 pm

gorskooko ::
Naravno da ne gresis, emotivna bliskost daje stvarni kvalitet seksu. Potreba je potreba i nije zanemarljiva.


Slažem se, naročito za emotivnu bliskost koja daje STVARNI kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana


Broj poruka : 117
Datum upisa : 15.06.2011

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeSre Jun 22, 2011 10:57 pm

Zanimljivo pitanje. Sex ili vodjenje ljubavi. Nisam za seks bez emocija i ljubavi. To bi bilo kao cvece bez mirisa kao hrana bez ukusa. Uzajamna ljubav daje i miris i ukus. Nervira me kada procitam ili cujem da je neko zavrsio u krevetu vec prve noci poznansta ili da je vodio ljubav samo za jednu noc. Ljubav se ne moze voditi. Ona se moze samo osetiti i smatram pogresnim kada se sex naziva vodjenjem ljubavi. Nista bez emocija.Ja rekoh svoje misljenje, unapred se izvinjavam ako po necijem nisam u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko

gorskooko


Broj poruka : 26
Datum upisa : 18.06.2011

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeSub Jul 02, 2011 1:48 pm

Tvoje mi se misljenje dopada, a usput da kazem - ja nikada necu da se izvinjavam za svoje misljenje, jer je moje i nikoga ne treba da se dotice, ako je njegovo drugacije.
Nazad na vrh Ići dole
vaso

vaso


Broj poruka : 157
Datum upisa : 29.06.2011
Godina : 71
Lokacija : Strujici

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeSub Jul 02, 2011 11:37 pm

gorskooko ::
Tvoje mi se misljenje dopada, a usput da kazem - ja nikada necu da se izvinjavam za svoje misljenje, jer je moje i nikoga ne treba da se dotice, ako je njegovo drugacije.

Ovo potpisujem !
Nazad na vrh Ići dole
mesecina

mesecina


Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.07.2011
Godina : 47
Lokacija : Novi sad

Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi   Vase misljenje  izbor:sex ili vodjenje ljubavi Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 12:16 pm

Postoje momenti kada je potreban seks kao oslobadjanje. Ne poistovecujem ove dve stvari,ali bih rekla da su usko povezane. Onaj koga volim,onaj kome se predajem emotivno,predajem se na sve druge nacine,tako da sa njim mogu da vodim ljubav i da upraznjavam seks. Po tome,izgleda da ipak povezujem,jer kako imati seks sa nekim kome ne poklanjas celog sebe? Hm..jesam li zapetljala? Svakako,misli koje trenutno izazivaju jedna drugu. Nije svaki trenutak ljubavi biti okupan laticama ruza,neznoscu,to zelim da dodam,jer neznost nije obavezno olicenje ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
 
Vase misljenje izbor:sex ili vodjenje ljubavi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vase trenutno raspolozenje
» Granice ljubavi
» Rekli su o ljubavi
» Ljubavi se nove bojim.
» Ponos -prijatelj ili neprijatelj ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: KORACI ZIVOTA :: Sex lazi i video trake-
Skoči na: